achtergrond_VVGilze_6.jpg

Bestuur

Het bestuur bestaat uit de volgende leden:

 

Voorzitter:

Aimé Cruijsbergs (voorzitter@vvgilze.nl of 06-46121102)
Snaphaan 20, 5126 WP  Gilze

 


Secretaris: 

Jolanda Spapens (secretaris@vvgilze.nl of 06-51198084)
Raadhuisstraat 30, 5126 CJ  Gilze

 


PR, Website en secretariaat:

Lilian Arts (lilian.arts@vvgilze.nl of 06-15100332)
Haviksnest 17, 5126 XD Gilze

 


Penningmeester:

Ton de Wijs (ton.de.wijs@vvgilze.nl of 06-82777550)
Gerardus Majellastraat 12, 5125 NL  Hulten
 

Kantinecommissie:

Jolanda Spapens (secretaris@vvgilze.nl of 06-51198084)
Raadhuisstraat 30, 5126 CJ  Gilze
 

Coördinatie Vrijwilligers:

William Akkermans (william.akkermans@vvgilze.nl of 06-14504930)
Pastooor van Dijkplein 11, 5126 HD  Gilze

 


Jeugdcommissie en Technische zaken:

Vacature

 

Voorlopig blijft het aanspreekpunt:

Frank van Hoek (frank.van.hoek@vvgilze.nl of 06-29368361)
Aalstraat 32, 5126 CP  Gilze

 


Onderhoud & Accommodatie:

Aimé Cruijsbergs (voorzitter@vvgilze.nl of 06-46121102)
Snaphaan 20, 5126 WP  Gilze

 


Sponsoring:

Roderick Broers (roderick.broers@vvgilze.nl of 06-23446590)
Warande 11, 5126 WB Gilze
 

Foto van het bestuur: