achtergrond_VVGilze_4.jpg

Programma jeugd

Indeling velden: plattegrond    

Wedstrijdprogramma Zaterdag 24 februari 2018

Junioren

  • Madese Boys Jo19-1 - Gilze Jo19-1.....14.30u
  • Gilze Jo19-2 - Baronie Jo19-4.....15.00u
  • FC Tilburg Jo17-1 - Gilze Jo17-1....12.30u
  • Gilze Jo17-2 - SC't Zand Jo17-3.....13.00u
  • Gilze Jo17-3 - Chaam Jo17-2.....15.00u
  • Gilze Jo15-1 - OVC'26 JO15-1.....13.00u
  • Chaam JO15-2 - Gilze JO15-2.....13.00
  • Gilze Jo14-1 - TSV Gudock Jo14-3.....13.00u

Meisjes

  • RKDSV/EDN Mo17-1 - Gilze Mo17-1.....11.00u
  • Boeimeer Mo15-1 - Gilze Mo15-1....08.30u
  • DVVC Mo15-1 - Gilze Mo15-2.....10.00u
  • Gilze Mo13-1 - Uno Animo Mo13-1.....11.30u
  • Zwaluw Mo11-1 - Gilze Mo11-1.....08.45u

Pupillen

  • Gilze Jo13-1 - SV Reeshof Jo13-1.....11.30u
  • Gilze Jo13-2 - Riel Jo13-1.....11.30u
  • Bavel Jo13-3 - Gilze Jo13-3.....12.45u
  • Gilze Jo13-4 - The Gunners Jo13-3.....10.00u
  • Gilze Jo11-1 - SC't Zand Jo11-2.....10.00u
  • Sarto Jo11-2 - Gilze Jo11-2.....09.00u
  • VOAB Jo11-7 - Gilze Jo11-3.....09.00u
  • Gilze Jo11-4 - WDS'19 Jo11-3.....08.30u
  • Gilze Jo11-5 - Blauw Wit'81 Jo11-1.....08.30u
  • TSC Jo9-1 - Gilze Jo9-1.....11.00u
  • SV Reeshof Jo9-5 - Gilze Jo9-2.....08.45u
  • Gilze Jo8-1 - VOAB Jo8-2.....08.30u
  • Rijen Jo8-4 - Gilze Jo8-2.....08.45u
  • Gilze Jo7-2 - Chaam Jo7-2....10.00u
  • Gloria UC Jo7-3 - Gilze Jo7-3.....08.30u
  • Dongen Jo7-4 - Gilze Jo7-4.....11.00 uur

PSV

  • PSV Jo10 - Ado Den Haag Jo10.....10.00u

Wedstrijdprogramma 3 maart 2018

 Junioren

  • Gilze Jo19-1 - Jong Brabant Jo19-1.....15.00u
  • Jeka Jo19-5 - Gilze Jo19-2.....16.00u
  • Gilze Jo17-1 - ODC Jo17-1.....15.00u
  • Chaam Jo17-1 - Gilze Jo17-2.....14.30u
  • Bavel Jo7-3 - Gilze Jo17-3.....14.00u
  • Riel Jo15-1 - Gilze Jo15-1.....13.00u
  • Gilze Jo15-2 - Beek Vooruit Jo15-5.....1300u
  • Bavel Jo14-2 - Gilze Jo14-1.....10.00u

Meisjes

  • Gilze Mo17-1 - Baardwijk Mo17-1.....13.00u
  • Gilze Mo15-1 - Dia Mo15-2.....11.30u
  • Gilze Mo15-2 - Uno Animo Mo15-1.....13.00u
  • OJC Rosmalen Mo13-2 - Gilze Mo13-1.....10.15u
  • Gilze Mo11-1 - Wieldrecht Mo11-1.....11.30u

Pupillen

  • Rijen Jo113-1 - Gilze Jo13-1.....12.30u
  • SC 't Zand Jo13-3 - Gilze Jo13-2.....11.15u
  • Gile Jo13-3 - UVV'40 Jo13-3.....11.30u
  • Gilze Jo11-1 - TSC Jo11-2.....11.30u
  • Gilze Jo11-2 - VOAB Jo11-4.....08.30u
  • Gilze jO11-3 - bARONIE jO11-8.....10.00U
  • Rijen Jo11-9 - Gilze Jo11-4.....08.30u
  • VOAB Jo11-9 - Gilze Jo11-5.....09.00u
  • Gilze Jo9-1 - RBC Jo9-1.....08.30u
  • Gilze Jo9-2 - Nevelo Jo9-2.....08.30u
  • Rijen Jo9-2 - Gilze Jo9-2....09.45u
  • SC 't Zand Jo8-3 - Gilze Jo8-1....09.00u
  • Gilze Jo8-2 - VOAB Jo8-7.....08.30u
  • Gilze Jo7-1 - Gloria UC Jo7-1......10.00u
  • Gloria UC Jo7-2 - Gilze Jo7-2.....11.00u
  • Gilze Jo7-3 - Chaam Jo7-3.....10.00u
  • Gilze Jo7-4 - SV Capelle Jo7-1.....10.00u

PSV

  • PSV Jo10 - Sparta Jo10.....09.00u

 Wedstrijdprogramma Zaterdag 10 maart 2018

Junioren

  • Roosendaal Jo19-1 - Gilze Jo19-1......15.00u
  • Gilze Jo19-2 - UVV'40 Jo19-1.....13.00u
  • WSC Jo17-2 - Gilze Jo17-1.....12.30u
  • Gilze Jo17-2 - Gloria UC Jo17-1.....15.00u
  • Gilze Jo17-3 - Boeimeer Jo17-4.....15.00u
  • Gilze Jo15-1 - Hoogeloon Jo15-1.....1300u
  • Boeimeer Jo15-4 - Gilze Jo15-2.....13.15u
  • Gilze Jo14-1 - Unitas'59 Jo14-3.....13000u

Meisjes

  • Gilze Mo15-1 - Beek Vooruit Mo15-1.....09.30u
  • Raamsdonk Mo15-1 - Gilze Mo15-2.....13.00u
  • Viola Mo13-1 - Gilze Mo13-1.....09.30u
  • WDS'19 Mo11-2 - Gilze Mo11-1......9.45u

Junioren

  • Gilze Jo13-1 - SCO Jo13-1.....11.30u
  • OVC'26 Jo13-2 - Gilze Jo13-2......10.30u
  • Riel Jo13-2 - Gilze Jo13-3.....11.15u
  • Molenschot Jo13-1 - Gilze Jo13-4.....10.30u
  • Gilze Jo11-1 - Were Di Jo11-1.....10.00u
  • TSV Gudok Jo11-6 - Gilze Jo11-2.....09.45u
  • Gilze Jo11-3 - Olympia'60 Jo11-1.....10.00u
  • TSC Jo11-5 - Gilze Jo11-5.....08.30u
  • VOAB Jo9-1 - Gilze Jo9-1.....09.00u
  • Zigo Jo9-3 - Gilze Jo9-2.....09.45u
  • Gilze Jo9-3 - Boeimeer Jo9-3.....08.30u
  • Gilze Jo8-1 - SV Reeshof Jo8-3.....08.30u
  • UVV'40 Jo8-4 - Gilze Jo8-2.....09.00u
  • Gilze Jo7-1 - Jeka Jo7-3.....10.00u
  • Gilze Jo-2 - Rijen Jo7-2.....10.00u
  • Jeka Jo7-11 - Gilze J07-3.....09.00u
  • RFC Jo7-2 - Gilze Jo7-4.....09.00u

Toernooien

Gilze JO15-1 gaat op 2 juni op toernooi bij VV Dongen.

Gilze JO13-1 gaat op 2 juni op toernooi bij Hilvaria.
Gilze JO13-2 gaat op 16 juni op toernooi bij VV Haarsteeg.
Gilze JO13-3 gaat op 2 juni op toernooi bij Hilvaria.
Gilze MO13-1 gaat op 2 juni op toernooi bij DIA.
 

Gilze JO11-1 gaat op 2 juni op toernooi bij RKVV Wilhelmina.
Gilze JO11-2 gaat op 2 juni op toernooi bij VV ONI.
Gilze JO11-3 gaat op 2 juni op toernooi bij VV Oosterhout.
Gilze JO11-5 gaat op 16 juni op toernooi bij SVSSS.
Gilze MO11-1 gaat op 2 juni op toernooi bij Hilvaria

Gilze JO9-1 gaat op 16 juni op toernooi bij Groen Wit.
Gilze JO9-2 gaat op 9 juni op toernooi bij SV Reeshof.
 
Gilze JO8-1 gaat op 9 juni op toernooi bij Audacia.