achtergrond_VVGilze_5.jpg

Programma jeugd

Indeling velden: plattegrond    

 Wedstrijdprogramma Dinsdag 22 mei 2018

  • Rkdsv Mo17-1 - Gilze Mo17-1.....19.00u
  • Rijen Jo13-1 - Gilze Jo13-1.....19.00u
  • Gilze JO11-2 - Rijen JO11-3.....18.30u

Wedstrijdprogramma Woensdag 23 mei 2018

  • Gesta Jo15-1 - Gilze Jo15-2.....19.00u
  • Dongen JO9-1 - Gilze JO9-1.....18.30u

Wedstrijdprogramma Donderdag 24 mei 2018

  • Gilze Jo15-1 - Sarto Jo15-2.....18.45 uur

Wedstrijdprogramma Zaterdag 26 mei 2018

Junioren

  • Unitas'30 Jo19-1 - Gilze Jo19-1.....16.00u
  • Gilze Jo19-2 -The Gunners Jo19-1.....15.00u
  • Sv Reeshof Jo17-1 - Gilze Jo17-1.....14.15u
  • Gilze Jo17-2 - So Jo17-3.....15.00u
  • Gilze Jo17-3 - Tsc Jo17-4.....1300u
  • Gilze Jo14-1 - Dommelen Jo14-1.....13.00u

Meisjes

  • Bergeijk Mo17-1 - Gilze Mo17-1.....14.45u
  • Gilze o15-1 - Neerlandia'31 Mo15-1.....11.30u
  • Sv Capelle Mo15-1 - Gilze Mo15-2.....11.00u
  • Wsc Mo13-1 - Gilze Mo13-1.....8.30u
  • Gilze Mo11-1 - Groen Wit Mo11-2.....08.30u

Pupillen

  • Gilze Jo13-1 - Uno Animo Jo13-1.....11.30u
  • Tuldania Jo13-1 - Gilze Jo13-2.....11.00u
  • Voab Jo13-7 - Gilze Jo13-3.....10.15u
  • Gilze Jo11-1 - Sv Reeshof Jo11-1.....10.00u
  • Riel Jo11-1 - Gilze Jo11-2.....09.30u
  • Gilze Jo11-3 - Dongen Jo11-6.....10.00u
  • Gilze Jo11-4 - Beek Vooruit Jo11-9.....10.00u
  • Desk Jo11-3 - Gilze Jo11-5......09.00u
  • Unitas'30 Jo9-1 - Gilze Jo9-1.....08.30u
  • Audacia Jo9-3 - Gilze Jo9-2.....09.00u
  • Gilze Jo9-3 - Bavel Jo9-4.....08.30u
  • Gilze Jo8-1 - Moerse Boys Jo8-2.....08.30
  • Sc't Zand Jo8-10 - Gilze Jo8-2.....08.45u
  • Gilze Jo7-1 - Rijen J07-2.....08.30u
  • Gloria Uc Jo7-1 - Gilze  Jo7-2.....12.00u
  • Gilze Jo7-3 - Jeka Jo7-10.....10.00u
  • Rfc Jo7-1 - Gilze Jo7-4.....09.00u

Wedstrijdprogramma Maandag 28 mei 2018

  • Neerlandia'31 JO13-1 - Gilze JO13-4.....18.30u

Wedstrijdprogramma Dinsdag 29 mei 2018

  • Bavel MO15-1 - Gilze MO15-1.....19.00u

Wedstrijdprogramma Woensdag 30 mei 2018

  • Gilze JO17-2 - sc 't Zand JO17-3.....19.00u
  • Gilze Jo11-1 - Sc't Zand Jo11-2.....18.30u
  • Rfc Jo11-3 - Gilze Jo11-3.....18.30u

Wedstrijdprogramma Donderdag 31 mei 2018

  • Gilze Mo17-1 - St. Michiel Gestel Mo17-1.....18.30u

Wedstrijdprogramma Zaterdag 2 juni 2018

Junioren

  • Jeka Jo19-4 - Gilze Jo19-2.....16.00u
  • Rijen J017-2 - Gilze Jo17-2.....12.30u
  • Rijen Jo17-4 - Gilze Jo17-3.....14.45u
  • Gilze Jo15-2 - Sc't Zand Jo15-8.....13.00u

Pupillen

  • Gilze Jo13-2 - Willem II Jo13-2.....13.00u
  • Gilze Jo13-4 - Neerlandia'31 Jo13-1.....11.30u
  • Gilze Jo11-5 - Sc't Zand Jo11-7.....11.30u
  • Gilze Jo9-1 - Jeka jo9-1.....10.00u
  • Gilze Jo9-2 - Taxandria Jo9-2.....10.00u
  • Chaam Jo9-1 - Gilze Jo9-3.....10.45u
  • Gilze J08-2 - Sv Reeshof Jo8-4.....10.00u
  • Gilze Jo7-3 - Gesta Jo7-2.....10.00u

Wedstrijdprogramma Woensdag 20 juni 2018

  • Gilze Jo13-1 - Sv Reeshof Jo13-1.....19.00u (nieuw team)

Wedstrijdprogramma Donderdag 21 juni 2018

  • Sv Reeshof Jo15-1 - Gilze Jo15-1.....19.00u (nieuw team)

Toernooien

Gilze JO15-1 gaat op 25 augustus op toernooi bij OJC.
Gilze JO13-1 gaat op 2 juni op toernooi bij Hilvaria.
Gilze JO13-2 gaat op 16 juni op toernooi bij VV Haarsteeg.
Gilze JO13-3 gaat op 2 juni op toernooi bij Hilvaria.
Gilze MO13-1 gaat op 2 juni op toernooi bij DIA.
 

Gilze JO11-1 gaat op 2 juni op toernooi bij RKVV Wilhelmina.
Gilze JO11-2 gaat op 2 juni op toernooi bij  SSC'55
Gilze JO11-3 gaat op 2 juni op toernooi bij VV Oosterhout.
Gilze JO11-4 gaat op 2 juni op toernooi bij Sv Capelle.
Gilze JO11-5 gaat op 16 juni op toernooi bij SVSSS.
Gilze MO11-1 gaat op 2 juni op toernooi bij Hilvaria

Gilze JO9-1 gaat op 9 juni op toernooi bij Groen Wit.
Gilze JO9-2 gaat op 9 juni op toernooi bij SV Reeshof.
 
Gilze JO8-1 gaat op 9 juni op toernooi bij Audacia.