achtergrond_VVGilze_9.jpg

Programma jeugd

Indeling velden: plattegrond

Wedstrijdprogramma Maandag 22 oktober 2018

  • Oosterhout Jo11-1 - Gilze Jo11-1.....19.00 uur 
  • Sarto Jo9-7 - Gilze Jo9-3.....18.30 uur (wordt gespeeld bij VV Gilze)

Wedstrijdprogramma Dinsdag 23 oktober 2018

  • Gilze Jo13-2 - Unitas'30 Jo13-3.....18.45 uur

Wedstrijdprogramma Woensdag 24 oktober 2018

  • Sc't Zand Mo19-1 - Gilze Mo19-1.....19.00 uur (b)

Wedstrijdprogramma Zaterdag 27 oktober 2018

Junioren

  • Gilze Jo19-1 - Mcz'11.....15.15 uur
  • Olympia'60 Jo19-1 - Gilze Jo19-2.....13.00 uur
  • Gilze Jo17-1 - Oosterhout Jo17-1.....15.15 uur
  • Sco Jo17-2 - Gilze Jo17-2.....12.45 uur
  • Gilze Jo15-1 - Bavel Jo15-1.....13.15 uur
  • Gilze Jo15-2 - Olympia'60 Jo15-2.....13.15 uur
  • Internos Jo14-1 - Gilze Jo14-1.....10.15 uur

Meisjes

  • Rfc Mo19-1 - Gilze Mo19-1.....10.15 uur
  • Bavel Mo17-1 - Gilze Mo17-1.....14.00 uur
  • Gilze Mo13-1 - Oirschot V Mo13-1.....10.00 uur
  • Gilze Mo13-2 - Unitas'30 Mo13-3.....08.30uur

Pupillen

  • Gilze Jo13-1 - Uvv'40 Jo13-1.....11.45 uur
  • Sco Jo13-2 - Gilze Jo13-2.....12.45 uur
  • Baronie Jo13-8 - Gilze Jo13-3.....08.30 uur
  • Gilze Jo13-4 - Baronie Jo13-9.....11.45 uur
  • Voab Jo11-2 - Gilze Jo11-1.....10.15 uur
  • Gilze Jo11-2 - Rijen Jo11-4.....10.00 uur
  • Were Di Jo11-4 - Gilze Jo11-3.....11.45 uur
  • Sarto Jo10-2 - Gilze Jo10-1.....09.45 uur
  • Baronie Jo10-6 - Gilze Jo10-2.....10.50 uur
  • Rijen Jo9-1 - Gilze Jo9-1.....08.30 uur
  • Gilze Jo9-2 - Sarto Jo9-6.....08.30 uur
  • Gilze Jo9-3G - Sc't Zand Jo9-6.....08.30 uur
  • Olympia'60 Jo8-1 - Gilze Jo8-1.....08.30 uur
  • Gesta Jo8-1 - Gilze Jo8-2.....09.00 uur
  • Gilze Jo7-1 - Vvr Jo7-2.....10.00 uur
  • Gilze Jo7-3 - Rijen Jo7-2.....10.00 uur

Wedstrijdprogramma Maandag 29 oktober 2018

  • Svg Jo9-1 - Gilze Jo9-3.....18.30 uur

Wedstrijdprogramma Zaterdag 3 november 2018

Junioren

  • Voab Jo19-1 - Gilze Jo19-1.....14.45 uur
  • Gilze Jo19-2 - Viola Jo19-1.....15.15 uur
  • Rwb Jo17-1 - Gilze Jo17-1.....14.30 uur
  • Gilze Jo17-2 - Svsss Jo17-3.....15.15 uur
  • Sv Reeshof Jo15-1 - Gilze Jo15-1.....12.15 uur
  • Rijen Jo15-3 - Gilze Jo15-2....12.30 uur
  • Gilze Jo14-1 - Groen Wit Jo14-2.....13.15 uur

Meisjes

  • Gilze Mo19-1 - Zwaluw Vfc Mo19-1.....13.15 uur
  • Gilze Mo17-1 - Voab Mo17-1.....13.15 uur
  • Dvvc Mo15-1 - Gilze Mo15-1.....10.00 uur
  • Voab Mo13-1 - Gilze Mo13-1.....10.15 uur
  • Desk Mo13-3 - Gilze Mo13-2.....10.15 uur

Pupillen

  • Rijen Jo13-1 - Gilze Jo13-1.....12.30 uur
  • Gilze Jo13-2 - Irene'58 Jo13-1.....11.45 uur
  • Gilze Jo13-3 - Unitas'30 Jo13-8.....11.45 uur
  • Rijen Jo13-4 -Gilze Jo13-4.....08.30 uur
  • Gilze Jo11-1 - Sv Reeshof Jo11-1.....10.00 uur
  • Sv Reeshof J011-2 - Gilze Jo11-2.....09.15 uur
  • Gilze Jo11-3 - Sv Reeshof Jo11-3.....10.00 uur
  • Gilze Jo10-1 - Sc 't Zand Jo10-3-.....08.30 uur
  • Gilze Jo10-2 - Baronie Jo10-8.....08.30 uur
  • Svsss Jo10-4M - Gilze Jo9-2.....08.30 uur
  • Tsv Gudok J09-5 - Gilze Jo9-3G.....09.45 uur
  • Gilze Jo8-1 - Sv Reeshof Jo8-2.....08.30 uur
  • Gilze Jo8-2 - Neerlandia'31 Jo8-1.....10.00 uur
  • Baronie Jo7-2 - Gilze Jo7-1.....09.15 uur
  • Baronie Jo7-7 - Gilze Jo7-3.....12.00 uur

Wedstrijdprogramma Zaterdag 10 november 2018

Junioren

  • Gilze Jo19-1 - Roosendaal Jo19-1.....15.15 uur
  • Vcb Jo19-1 - Gilze Jo19-2.....15.00 uur
  • Gilze Jo19-3 - Sarto Jo19-6.....15.15 uur
  • Wsc Jo17-5  -Gilze Jo17-2.....12.30 uur
  • Gjs Jo15-1 - Gilze Jo15-1.....09.45 uur
  • Gilze Jo15-2 Sc't Zand Jo15-6.....13.15 uur
  • Gesta Jo14-1 - Gilze Jo14-1.....12.30 uur

Meisjes

  • Nieuwkuijk Mo19-1 - Gilze Mo19-1.....14.30 uur
  • Sc't Zand Mo17-2 - Gilze Mo17-1.....14.30 uur
  • Uno Animo Mo15-1 - Gilze Mo15-1.....12.30 uur
  • Marvilde Mo13-1 - Gilze Mo13-1.....09.45 uur
  • Waspik Mo13-1 - Gilze Mo13-2.....10.30uur

Pupillen

  • Gilze Jo13-1 - Hilvaria Jo13-1.....11.45 uur
  • Gilze Jo13-2 - Internos Jo13-1.....11.45 uur
  • Gilze Jo13-3 - Dse Jo13-3.....11.45 uur
  • Gilze Jo13-4 - Sc 't Zand Jo13-4.....13.15 uur
  • Gilze Jo11-1 - Rijen Jo11-1.....10.00 uur
  • Sarto Jo11-4 - Gilze Jo11-2.....11.30 uur
  • Gilze Jo11-3 - Dvvc Jo11-1G.....10.00 uur
  • Gilze Jo10-1 - Tsv Gudok Jo10-2.....08.30 uur
  • Chaam Jo10-2 - Gilze Jo10-2.....09.00 uur
  • Bavel Jo9-2 - Gilze Jo9-1.....10.00 uur
  • Gilze Jo9-2 - Were Di Jo9-3.....08.30 uur
  • Gilze Jo9-3 - Zigo Jo9-5.....08.30 uur
  • Sarto Jo8-4 - Gilze Jo8-1.....10.30 uur
  • Sab Jo8-1 - Gilze Jo8-2.....10.45 uur
  • Gilze Jo7-1 - Jeka Jo7-3......10.00 uur
  • Gilze Jo7-3 - Bavel Jo7-4.....10.00 uur

Wedstrijdprogramma Zaterdag 17 november 2018

Junioren

  • Dse Jo19-1 - Gilze Jo19-1.....15.45 uur
  • Gilze Jo19-2 - Dongen Jo19-2.....15.15 uur
  • Sv Reeshof Jo19-3 - Gilze Jo19-3.....16.00 uur
  • Gilze Jo17-1 - Tsv Gudok Jo17-1.....15.15uur
  • Gilze Jo17-2 - Tsv Gudok Jo17-6.....15.15 uur
  • Gilze Jo15-1 - Rfc Jo15-1.....13.15 uur
  • Neerlandia'31 Jo15-1 - Gilze Jo15-2.....13.00 uut
  • Gilze Jo14-1 - Tsv Gudok Jo14-3.....13.15 uur

Meisjes

  • Emplina Mo19-1 - Gilze Mo19-1.....16.10 uur
  • Gilze Mo17-1 - Gloria Uc Mo17-1.....11.45 uur
  • Gilze Mo15-1 - Sarto Mo15-1.....11.45 uur
  • Gilze Mo13-1 - Fc Tilburg Mo13-2.....10.00 uur
  • Gilze Mo13-2 - Bavel Mo13-1.....10.00 uur

Pupillen

  • Sv Reeshof Jo13-1 - Gilze Jo13-1.....11.00 uur
  • Zundert Jo13-1 - Gilze Jo13-2.....11.15 uur
  • Tsc Jo13-4 - Gilze Jo13-3.....08.30 uur
  • Dvvc Jo13-1G - Gilze Jo13-4.....12.00 uur
  • Tsv Gudok Jo11-1 - Gilze Jo11-1.....08.30 uur
  • Gilze Jo11-2 - Jeka Jo11-9G.....10.00 uur
  • Sc't Zand Jo11-5G - Gilze Jo11-3.....10.00 uur
  • Rfc Jo10-1 - Gilze Jo10-1.....08.45 uur
  • Gilze Jo10-2 - Bavel Jo10-5.....08.30 uur
  • Sv Reeshof Jo9-4 - Gilze Jo9-2.....08.45 uur
  • Rijen Jo9-5 - Gilze Jo9-3G.....08.30 uur
  • Gilze Jo8-2 - Ovv'67 Jo8-1.....08.30 uur