achtergrond_VVGilze_4.jpg

Programma senioren

 Wedstrijdprogramma Zondag 24 maart 2019

  • Waspik 1 - Gilze 1.....14.30 uur
  • Sc Gastel 2 - Gilze 2.....14.30 uur
  • Sarto 3 - Gilze 3.....12.15 uur
  • Ovc'26 4 - Gilze 4.....12.00 uur
  • Gilze 6 - Dia 8.....12.00 uur
  • Sc't Zand 8 - Gilze 7.....10.00 uur
  • Gilze Vr1 - Hontenisse Vr1.....10.00 uur
  • Gilze Vr2 - Tsvv Merlijn Vr2.....12.15 uur

Wedstrijdprogramma Donderdag 28 maart 2019

  • Sc 't Zand 1 - Gilze 1.....20.15 uur (013-cup)

Wedstrijdprogramma Zondag 31 maart 2019

  • Baardwijk 1 - Gilze 1.....14.30 uur
  • Wsj 3 - Gilze 4.....10.30 uur

Wedstrijdprogramma Zaterdag 6 april 2019

  • Gilze 2 - Willem II 6.....15.15 uur

Wedstrijdprogramma Zondag 7 april 2019

  • Gilze 1 - Baardwijk 1.....14.30 uur
  • Gilze 2 - Gsbw 2.....11.30 uur
  • Gilze 3 - Audacia 2.....12.00 uur
  • Gilze 4 - Fc Tilburg 8.....10.00 uur
  • Jeka 11 - Gilze 5.....14.30 uur
  • Hardinxveld 2 - Gilze 6.....10.00 uur
  • Gilze 7 - Bavel 7.....12.00 uur
  • Baronie Vr1 - Gilze Vr1.....11.00 uur
  • ovc'26 Vr1 - Gilze Vr2.....12.00 uur

Wedsrijdprogramma Zaterdag 13 april 2019

  • Rfc 5 - Gilze 2..... 14.30 uur

Wedstrijdprogramma Zondag 14 april 2019

  • Bavel 1 - Gilze 1.....14.30 uur
  • Waspik 2 - gilze 2.....11.30 uur
  • Bavel 2 - Gilze 3.....12.00 uur
  • Were DI 5 - Gilze 4.....10.00 uur
  • Gilze 5 - Fc Tilburg 5.....10.00 uur
  • Gilze 6 - Dubbeldam 5.....12.00 uur
  • Sc Hoge Vucht 3 - Gilze 7.....11.00 uur
  • Gilze Vr1 - Rkdeo Vr1.....10.00 uur
  • Gilze Vr2 - Desk Vr2.....12.15 uur

Wedstrijdprogramma Vrijdag 19 april 2019

  • Gilze 4 - NOAD veteranen.....19.30 uur (vr)

Wedstrijdprogramma Maandag 22 april 2019

  • Gilze 1 - Zigo 1......14.30 uur

Wedstrijdprogramma Zondag 28 april 2019

  • Gilze 1 - Tsc1.....14.30 uur

Wedstrijdprogramma Dinsdag 30 april 2019

  • Gilze 2 - Zundert 2.....20.15 uur (vr)

Wedstrijdprogramma Zaterdag 4 mei 2019

  • Gilze 2 - Blauw Wit'81 2.....15.15 uur

Wedstrijdprogramma Zondag 5 mei 2019

  • Gilze 2 - Zigo 2.....11.30 uur
  • Gilze 3 - Ovc'26 2.....12.00 uur
  • Gilze 4 - Dongen 6.....10.00 uur
  • Rijen 5 - Gilze 5.....12.00 uur
  • Papendrecht 3 - Gilze 6.....12.30 uur
  • Gilze 7 - Sv Reeshof 5.....12.00 uur
  • Sc Gastel Vr1 - Gilze Vr1.....12.00 uur
  • Dvvc Vr2 - Gilze Vr2.....10.00 uur